Inter: Ndalet edhe Coutinho
Pëlqej
Shtohen probleme mbi probleme për Interin e Benitez. I fundit ka të bëjë me dëmtimin e Coutinhos, viktimë e një tërheqjeje të kofshës së djathtë, në stërvitje. Lojtari u dëmtua në qëndrën sportive Angelo Moratti gjatë një ushtrimi me topin dhe pas një kontrast në lojë me një shok. E sigurtë mungesa e brazilianit kundër Chievos në ndeshjen e kampionatit dhe kundër Tëente në ndeshjen e Champions League të mërkurën.(albeu.com)
Shtuar më 20/11/2010, ora 11:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori