Inter në festë, afër një nënshkrimi
Fiorentina dhe Inter do të mbajnë bisedime mbi Borja Valero.

Pantaleo Corvino, drejtori sportiv i Fiorentinës, ka konfirmuar të martën se Interi është i interesuar në Borja Valero. Po ashtu edhe se bisedimet do të mbahen të mërkurën, përcjell Albeu.com.

Në këtë mënyrë Inter po mundohet të atktivizohet në merkato pas përfundimit të penalizimit nga Fair Play. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori