Inter në kërkim të golave
Pëlqej
Ka lojtarë që nuk kanë shënuar që nga dimri i kaluar, ka dhe nga ata që në gjithë vitin 2010 nuk kanë shënuar fare. Qëndron në zi tabela e golave të mesfushorëve zikaltër. Vetëm 8 gola në kampionat të mbledhur në gjithë vitin 2010. 8 gola në 33 ndeshje, 8 gola nga 52 në total deri tek derbi i Milanos kundër Milanit. Një fatkeqësi. 3 gola të Mottas, 2 gola të Sneider dhe nga 1 gol për Muntarin , Mariga dhe Cambiasso. Asnjë sinjal konkret nga të tjerët.(albeu.com)
Shtuar më 18/11/2010, ora 19:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori