Inter në ndjekje të Lucas
Pëlqej
Rafa Benitez, pas humbjes së djeshme kundër Tottenhamit, ka folur nga mjediset e brendshme të stadiumit të Tottenhamit duke I kërkuar klubit përforcime për në Janar. Tekniku I Interit ka folur për vlerësime që do të bëhen kur të vijë momenti I merkatos, por në të vërtetë ndërhyrja në merkato është bërë më se e domosdoshme.Dhe kësaj here Moratti duket I bindur që do të ndihmojë trajnerin e tij, të cilit nuk do ti vinte keq nëse tek Interi të afrohej mesfushori Lucas Pezzini. (albeu.com)
Shtuar më 03/11/2010, ora 14:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori