Inter në orët në vazhdim zyrtarizon blerjen e rradhës
Inter kërkon të mbyllë ardhjen e Dalbert.

Sipas La Gazzetta dello Sport operacioni është mbyllur me pagesën 20 milionë euro tek Nicës plus bonuset. Marrveshja pritet të zyrtarizohet shumë shpejt, përcjell Albeu.com.

Inter nuk dëshiron të largohet nga Franca pasi po shqyrton dhe mundësinë e sjelljes së Angel Di Marias nga PSG. /albeu.com/
Shtuar më 23/07/2017, ora 15:09
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori