Inter nënshkruan me një portier të ri
Inter ka arritur marrveshjen me portierin e Torinos Padelli. Zikaltërit ishin në kërkim të një zëvendësuesi të Handanoviçit, jo se ky i fundit do të largohet por që të pushojë gjatë sezonit.

Portieri ishte rival i denjë me Joe Hart tek Torini, ekip ky i cili shumë shpesh i dhuronte dhe postin e titullarit. Inter nuk i zgjati shumë bisedimet me lojtari dhe as me klubin e tij, përcjell Albeu.com.

Shifrat e transferimit dhe paga e tij do të bëhen zyrtare kur të firmoset kontrata. /albeu.com/
Shtuar më 04/07/2017, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori