Inter, nesër prezantimi i Xherdan Shaqirit
Xherdan Shaqiri
Nesër në ora 13:00 do të prezantohet në qëndrën stërvitore të Interit, Appiano Gentile, blerja më e fundit e merkatos së janarit për klubin zikaltër, shqiptaro-zvicerani Xherdan Shaqiri.

Ish futbollisti i Basel dhe Bayen Munchen do të dalë në një konferencë pët shtyp, ndërsa në ndeshjen e ardhshme kundër Empolit pritet të bëjë edhe debutimin me fanellën zikaltër.

Shaqiri qëndroi në stol në fitoren e fundit me Genoan pasi Roberto Mancini nuk donte ta rrezikonte pasi kishe zhvilluar vetëm një seancë stërvitore me ekipin e ri. /albeu.com/
Shtuar më 13/01/2015, ora 17:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori