Inter nis seriozisht negociatat me lojtarin e Juventusit, marrveshja e arritshme
Pëlqej
Interi së fundmi është i interesuar për lojtarin e Juventusit, Këadëo Asamoah, i cili do të jetë një lojtar i lirë në fund të sezonit.

Ganezi ka ka nisur negociata për të rinovuar kontratën e tij, e cila skadon më 30 qershor dhe kjo ka bërë që Inter të nisë negociatat pasi ai nuk do të kishte ndonjë ngarkesë të madhe në Fiar Play Financiar.

Skuadra e madhe turke, Galatasaray u lidh shumë me të verën e kaluar, por një marrëveshje dështoi të arrihet dhe Asamoah mbeti në Allianz Stadium. Sipas mediumit italian Corriere dello Sport, rivali i madh i Juventusit, Interi, është opsioni më serioz për ganezin./albeu.com/
Shtuar më 23/02/2018, ora 11:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori