Inter njihet me rivalët për nënshkrimin me Pastoren
Pëlqej
Sipas TalkSPORT, Sevilla është e gatshme të paguajë 20 milionë euro për Pastoren e PSG-së.

Interi ka qenë i lidhur me lojtarin e Palermos, me agjentin që kishte filluar bisedimet me Nerazzurrët për këtë lëvizje. Pastore që aktualisht është 28 vjeç, ka humbur edhe fanellën me numrin 10-të prej ardhjes së Neymar.

Interi edhe ashtu ka krijuar një skuadër të fortë dhe po i ecën mirë, një yll më shumë mund t’i prish balancat në klub. /albeu.com/
Shtuar më 22/11/2017, ora 13:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori