Inter nuk heq dorë nga Dzeko, por Roma kërkon 30 milion euro
Mauro Icardi nuk e ka të sigurtë qëndrimin e tij tek Interi dhe tashmë zikaltrit po kërkojnë që tani zëvendësuesin e tij.

Sipas gazetës "Corriere dello Sport", objektivi kryesor për momentin mbetet Edin Dzeko, paga e të cilit tek Roma është 4.5 milion euro.

Megjithatë sulmuesit i skadon në vitin 2020 dhe Roma kërkon të paktën 30 mmilionë euro, dhe për momentin Interi nuk është i gatshëm të shpenzojë.

Ndërkohë për Dzeko-n interes kanë shfaqur dhe disa skuadra në Premier League. /albeu.com/
Shtuar më 26/03/2019, ora 10:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori