Inter, Osvaldo në Milano brenda së hënës
Gjithçka e kryer për kalimin e Pablo Daniel Osvaldo nga Southampton te Inter. Sipas asaj që shkruan "La Gazzetta dello Sport", italo-argjentinasi duhet të jetë në Milano për vizitat mjekësore brenda ditës së hënë.

Por ky transferim mund të zgjasë edhe disa ditë më shumë në rast se zikaltrit arrijnë të kualifikohen në finalen e "International Champions Cup".

Sipas të njëjtit burimi, Walter Mazzarri dhe futbollisti kanë folur tashmë me njëri-tjetrin në telefon. /albeu.com/
Shtuar më 01/08/2014, ora 11:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori