Inter - Parma, formacionet zyrtare: "Zikaltërit" pa Lukakun
Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen InterParma.

Inter luan në terrenin e vet, në kuadër të xhiros së gjashtë në Serie A, kundër Parmas.

‘Zikaltrit’ shihen si favoritët për tri pikët në këtë përballje.

Ndeshja mes Inter dhe Parma luhet me fillim nga ora 18:00, në ‘Meazza’.

Më poshtë lajmi.net ua përcjell formacionet zyrtare për këtë ndeshje.

Inter: Handanovic; De Vrij, Ranocchia, Kolarov; Hakimi, Barella, Gagliardini, Darmian; Eriksen; Lautaro Martinez, Perisic

Parma: Sepe; Iacoponi, Pezzella, Balogh, Gagliolo; Grassi, Hernani, Kurtic; Kucka; Cornelius, Gervinho
Shtuar më 31/10/2020, ora 17:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori