E FUNDIT/ Interi "zbret me këmbë në tokë" Juventusin (VIDEO)
Inter pëlqen Lamelan, Spalleti e dëshiron në ekip
Sipas të përditshmes italiane Tuttosport trajneri i Interit, Luciano Spalletti e pëlqen shumë lojën e argjentinasit Lamela dhe së fundmi po e kërkon atë në klub.

Gjithashtu edhe drejtori sportiv i klubit, Walter Sabatini po kërkon të këtë përsëri në skuadër Lamelan. Sabatini e kishte transferuar Lamelan në Romë nga skuadra argjentinase River Plate.

Inter mendohet se duhet të paguajë rreth 25 milionë euro për ta rikthyer në Seria A. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2018, ora 14:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori