Inter përmbys Torinon për dy minuta (VIDEO)Interi e ka nisur furishëm pjesën e dytë ndaj Torinos duke përmbysur rezultatin.

Zikaltërit shënuan dy gola brenda 3 minutash me Young dhe Godin. /albeu.com/

Shtuar më 13/07/2020, ora 23:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori