Inter – Pordenone, formacionet e mundshme
Pëlqej
Interi do të debutojë në Kupën e Italisë për sezonin 2017/18 dhe kundërshtari do të jetë Pordenone. Luciano Spalletti do t’i jep mundësi disa lojtarëve të rinj.

Formacioni i mundshme i Interit (4-2-3-1):

Padelli; Nagatomo, Ranocchia, Skriniar, Dalbert; Vecino, Gagliardini; Cancelo, Brozovic, Karamoh; Eder.

Formacioni i mundshme i Pordenones (4-3-2-1):

Perilli; Formiconi, Bassoli, Stefani, Nunzella; Lulli, Burrai, Misuraca; Berrettoni, Miguel Angel; Magnaghi. /albeu.com/
Shtuar më 12/12/2017, ora 11:42
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori