Inter pranon 65 milion euro nga Napoli për Icardin, por argjentinasi pret Juventusin
Websajti italian "Calciomercato", bën të të ditur se Interi ka pranuar ofertën e Napolit për Icardin e cila kap shifrën e 65 milion eurove, shkruan Albeu.com

Por argjentinasi nuk është pro këtij transferimi dhe situata e tij sa vjen e pëkeqësohet. Me ardhjen e Lukakut Icardi nuk ma vend, madje numri 9 i është dhuruar pikërisht belgut.


Ndërkohë që Icardi ende mban shpresat për një kalim te Juventusi, por bardhezinjtë nuk kanë shitur deri më tani as Higuain as Mandzukic dhe kalimi i Icardit te bardhezinjtë sa vjen e vështirësohet. /albeu.com/
Shtuar më 21/08/2019, ora 11:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori