Inter prezanton Ashley Young


Ashley Young është zyrtarisht futbollist i Interit. Mbrojtësi 34-vjeçar është afrimi i parë në merkaton e janarit, teksa është prezantuar nga faqja zyrtare e klubit zikaltër.

34 vjeçari vjen nga Manchester United dhe ka nënshkruar kontratë deri në fund të sezonit me mundësi rinovimi edhe për një vit tjetër.
Shtuar më 17/01/2020, ora 20:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori