Inter: Rafa lëkundet, sytë nga Leonardo
Pëlqej
Leonardo
Fjalët e pas ndeshjes së Massimo Morattit, zyrtarisht i japin jetë asaj që mund të quhet krizë në shtëpinë e Interit. Kritikat e padronit kanë prekur Rafa Benitezin, i akuzuar që nuk i ka dhënë karakter lojës së zikaltërve. Gjëndja mund të precipitojë dhe tashmë është nisur telefonata që do të sillte në kampin zikaltër ish teknikun e Milanit dhe ish Armikun Leonardo.(albeu.com)
Shtuar më 15/11/2010, ora 11:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori