Inter rinovon me Cassanon
Inter ka nisur punën për rinovimin e kontratës me sulmuesin e saj Antonio Cassano. Sipas asaj që shkruan "Sportmediaset.it", pritet që sulmuesi barez të rinovojë kontratën me zikaltrit deri në qershor të vitit 2016 nga e cila pritet të përfitojë 3 milionë eurosezon.

Sulmuesi italian ka luajtur 23 ndeshje këtë sezon të Serie A dhe ka shënuar shtatë gola. /albeu.com/
Shtuar më 26/02/2013, ora 11:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori