Inter-Roma, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

INTER (4-3-1-2)
Sfida e javës në Serie A është ajo e mbrëmjes së sotme mes Interit dhe Romës. "Zikaltërit" e Roberto Mancinit do të synojnë fitoren e rëndësishme mbas atij barazimi në derbin kundër Milanit, ndërsa "verdhekuqtë" e Rudi Gracias kërkojnë rezultatin pozitiv për të rimarrë vendin e dytë.

Xherdan Shaqiri pritet ta nisë ndeshjen nga stoli, ndërsa përsa i përket Romës rikthehet Gervinho, përcjell Portali Albeu.

Inter-Roma starton në ora 20:45. /albeu.com/
Shtuar më 25/04/2015, ora 09:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori