Inter-Roma, formacionet e mundshme
Pëlqej
Derbi tërësisht italian sot në 19:00 në "Lincoln Financial Field" rë Philadelphias, shtëpia e Eagles të Nfl. Inter dhe Roma do të përballen në ndeshjen e tretë të Grupit A për Guinness International Champions Cup.

Sfidë e rëndësishme edhe përsa i përket Serie A, duke parë që është ndeshja e parë e madhe e futbollit italian për këtë verë.

Roma nuk do të ketë Gervinhon, ndërsa Astori do ta nisë nga stoli, ndërsa Inter do të ketë në sulm dyshen Icardi-Botta. /albeu.com/

Formacionet e mundshme:

INTER (3-5-2): Handanoviç; Juan Jesus, Vidiç, Andreolli; Dodo, Khrin, M'Vila, Jonathan, D'Ambrosio; Icardi, Botta. Trajner: W.Mazzarri

ROMA (4-3-3): Skorupski; Florenzi, Benatia, Castan, Cole; Keita, De Rossi, Pjaniç; Iturbe, Destro Ljajiç. Trajner:R.Garcia.
Shtuar më 02/08/2014, ora 11:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori