Inter rrezikon të humbasë sulmuesin tek rivalët
Inter pavarësisht dështimeve në nënshkrime me ndonjë emër cilësorë po rrezikohet nga largimet. Nga CalcioMercato vjen lajmi se Samdoria është e interesuar për sulmuesin ziklatër Eder.

Sampdoria do të përpiqet të marrë nga Inter Ederin. Për të aritur tek italiani së pari duhet lënë për tek Sevillia kolumbian Luis Muriel, përvjell Albeu.com.

Sulmuesi i Interit Italo-Brazilian është emri i parë për të përforcuar sulmin. Alternativat, në shtëpinë e Samp, janë Defrel, Falcinelli, Zapata dhe Lapadula. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 13:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori