Inter siguron shërbimet e yllit të Ajaxit
Skuadra e Interit ka arritur marrëveshje me skuadrën holandeze, Ajax për shërbimet e sulmuesit Anwar El Ghazi.

Inter që muajin e shkuar ka qenë në negociata me Ajaxin dhe tashmë marrëveshja është arritur për 10 milionë euro. La Gazzetta dello Sport.

La Gazzetta dello Sport shkruan se Interi në garë për El Ghazi ka mposhtur Milanin./Albeu.com/
Shtuar më 24/04/2016, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori