Inter: Superofertë për Ranocchia
Pëlqej
Një propozim padyshim I rëndësishëm për të bindur klubin e Genoas të shesë menjëherë gjysmën tjetër të kartonit të fubollistit Ranocchia. Për këtë po punon Interi për të bërë ndërhyrjen e parë në merkaton e janarin e cila shihet si jetësore për Interin. Branca dhe drejtori sportive Ausilio do të provojnë të fitojnë kundër rezistencaveGenoas duke I ofruar Biabbiany plus 2 milion euro por edhe më tepër, huazimin e Santon.(albeu.com)
Shtuar më 19/11/2010, ora 13:27
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori