Inter transferon një lojtar
Inter dhe Torino kanë arritur marrëveshje për transferimin e portierit italian, Daniele Padelli.

Lajmi është konfirmuar nga faqja zyrtare e Interit, por nuk saktësohet se për sa vite ka nënshkruar kontratë.

Daniele Padelli është lojtar i ri i Interit”, thuhet në faqen e tyre zyrtare.

Padelli më herët përveç Torinos, ka luajtur edhe për skuadrat si Sampdoria, Udinese deh Como. /albeu.com/

Shtuar më 03/07/2017, ora 18:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori