Inter, United pas dy zikaltërve (FOTO LAJM)

Andrea Ranocchia
Sipas asaj që raporton sot "La Gazzetta dello Sport", dy futbollistë të Inter janë tashmë nën vëzhgimin e kampionëve të Premier League, Manchester United. Bëhet fjalë për mbrojtësin italian Andrea Ranocchia dhe mesfushorit kolumbian Fredy Guarin.

Në ditët në vijim do të shihet nëse bëhet fjalë thjesht për zhurma merkatoje apo për diçka reale dhe konkrete.

Ndërkohë, Inter përveç largimeve po punon shumë edhe për afrimin e futbollistëve të rinj. /albeu.com/
Shtuar më 26/06/2013, ora 11:52
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori