Inter, Xhaka pranë rinovimit me Munchengladbah
Pas tentativave të merkatos së verës nga ana e Napolit dhe Interit për mesfushorin e Borussia Munchengladbach, Granit Xhaka, lojtari mund të rinovojë kontratën me skuadrën e Bundesligës gjermane.

Lajmin e bën të ditur e përditshmja gjermane "Bild2, e cila shkruan se drejtuesit e skuadrës kanë vendosur t’i zgjasin kontratën 21-vjeçarit, i cili duket i lumtur për këtë lajm.

Shtuar më 07/09/2014, ora 17:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori