Interi dhe Juve ndahen në paqe (VIDEO)
Mbyllet në barazim 0-0 derbi I Italisë mes Interit dhe Juventusit. Një ndeshje plot emocion, me shumë raste si nga njëra skuadër ashtu edhe nga tjetra. Interit nuk I ka mjaftuar një super Eto’o I cili I vetëm e ka çuar në krizë mbrojtjen Juventine.
Një barazim I tillë 0-0 mes këtyre skuadrave nuk ndodhte që nga viti 1999.

Interi me pikën e marrë sot gjendet në vendin e dytë të klasifikimit me 11 pikë bashkë me Milanin kurse Juventus ngjitet në kuotën e 8 pikëve. (albeu.com)


Inter- Juventus 0-0 (highlights)

<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/O1WYHwACWXc?fs=1&hl=it_IT">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>youtube.com/v/O1WYHwACWXc?fs=1&hl=it_IT" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="385">
Shtuar më 03/10/2010, ora 22:48
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori