Interi dhe Juventusi në garë për dy lojtarët e Unitedit
Juventusi dhe Inter Milan kanë bërë lëvizje të mira këtë verë duke sjell lojtarë të ri dhe të mirë.

Sipas lajmeve të fundit në Itali, duket se Beppe Marotta dhe Paratici i kanë sytë e tyre të ylli i Manchester United, Anthony Martia dhe Matteo Darmian, të cilët i skadojnë kontratat në fund të këtij sezoni.

Tuttosport raporton që Interi dhe Juve kanë shprehur interesimin për Martial dhe Darmian.

Ka mbetur që të shihet çfarë do të bëj United por për ta do të jetë një humbje e madhe nëse Martial dhe Darmian largohen si lojtarë të lirë në fund të sezonit.
Shtuar më 13/09/2018, ora 00:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori