Interi dyfishon rezultatin ndaj Rapid Vienna (VIDEO)
Inter ka dyfishaur rezultatin ndaj Rapid Vienna në "Giuseppe Meazza".

Ai që shënoi është mbrojtësi Ranocchia në minutën e 18'.

Ndeshaj po zhvillohet dhe është minuta e 23'. /albeu.com/
Shtuar më 21/02/2019, ora 21:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori