Interi hidhet pas Zarates
Interi është duke kërkuar sulmuesin e Lazios, Mauro Zaraten. Sportitalia tregon se Zarate mund të arrijë shumë shpejtë te Interi në formë huazimi dhe mund të zërë vendin e Eto`o.

Argjentinasi është lidhur me një largim nga Lazio ndërsa ditëve të fundit është raportuar se Zarate mund të transferohet te Arsenali.

Sidoqoftë mediat italiane tregojnë se Zarate mund të huazohet te Interi pasi shihet si zëvendësues i Eto`o i cili mund të largohet nga San Siro. /albeu.com/
Shtuar më 20/08/2011, ora 19:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori