Interi i hedh sytë nga Schveinsteiger
Bastian Schweinsteiger Foto:AP
Kampionët e Italisë dhe të Europës, Inter po mendojnë të bëjnë një lëvizje për yllin e Bayern Mynihut, Bastien Schveinsteiger. La Correre dello sport konfirmon se zikaltërtit janë shumë të interesuar për gjermanin, i cili ka qënë një prej lojtarëve më ë mirë të Bayernit dhe të kombëtares Gjermane me paraqitjen e tij në kampionatin botëror.(a;beu.com)
Shtuar më 06/10/2010, ora 23:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori