Interi i ndryshon çmimin Icardit
Sipas raportimeve nga Corriere Della Sera, Interi i ka vendosur një çmim të ri Mauro Icardit, pasi sulmuesi argjentinas është i destinuar të largohet këtë verë.

Juventus, Napoli dhe Roma janë të interesuar për shërbimet e tij, por ata do të duhet të paguajnë të paktën 75 milionë euro për të siguruar transferimin e Icardit.
Shtuar më 13/08/2019, ora 21:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori