Interi i rinovon kontratat 6 futbollistëve
inter0
Inter ka lajmëruar zyrtarisht se ka rinovuar kontratat e gjashtë lojtarëve, përfshirë Marcelo Brozovic, Matias Vecino, Antonio Candreva dhe Joao Miranda.

Zikaltërit lëshuan një deklaratë me të gjithë emrat e lojtarëve që ka rinovuar.

Brozovic dhe Vecino kanë nënshkruar kontrata të reja deri në qershor të 2022, Candreva deri në qershor të 2021.

Me skuadrën rinovuan edhe Henrique Dalbert Roberto Gagliardini do të jenë në klub deri më 2023. Mbrojtësi Joao Miranda nënshkroi kontratë të re deri më 2020.
Shtuar më 25/10/2018, ora 21:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori