Interi insiston për yllin kilian
Interi vazhdon të insistojë për Arturo Vidalin.

Interi nuk ka hequr dorë nga Arturo Vidal dhe do të vazhdojë të përpiqet ta nënshkruajë atë, thotë Gazzetta dello Sport. Lojtari është i gatshëm të shkojë, por problemi është Bayern Munchen i cili kërkonshumë për lojtarin, përcjell Albeu.com.

Inter ka gati për lojtarin 45 milionë euro + bonuse por bavarezët janë në kërkim të një ofertë prej 70 milionë eurosh. /albeu.com/

Shtuar më 22/07/2017, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori