Interi interesohet për talentin shqiptar të Bayernit
Inter ka shprehur interesim për talentin shqiptar të Bayern Munich, Meritan Shabani.

19-vjeçari nuk është se po spikat në drejtimin e trajnerit Niko Kovac.

Sipas Calciomercato, Zikaltërit duan të shfrytëzojnë rastin që Shabani nuk po merret në konsideratë nga Kovac, dhe se i garatojnë vendin e startuesit. /albeu.com/
Shtuar më 31/10/2018, ora 23:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori