E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Interi ka si objektiv Alexis Sanchez
Alexis Sanxhez po kaolon një moment të vështire tek Manchester United.

Ai pësoi një lëndim në muajin dhjetor dhe tashmë nuk po arrin të gjejë një vend titullari.

Në Angli mediat bëjnë të ditur se Djajtë e kuq do e nxierrin në shitje në fund të këtij sezoni.

Por 30 vjecari mund të rikthehet në Serie A, teksa Interi ka shfaqur ineres për kilenin.

Ai shihet si zevëdësuesi ideali i Perisci i cili në fund të këtij sezoni pritët të largohet nga ziklatrit.

Por problem mbetet paga teksa ai fiton 20 milionë euro në vit dhe këtë Interi nuk ia mundëson

Megjithatë ai mund të largohet nga Manchester United, në rast se vjen një ofertë mbi 35 milion euro. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori