Interi kerkon Higuain ne vend te Ibrahimovicit
Albeu.com
Kampioni i Serie A, Interi, dëshiron sulmuesin e Real Madridit, Gonzalo Higuain, nëse sulmuesi kryesor i nerazurëve do të lëvizë në kahen e kundërt.Corriere dello Sport shkruan se Interi do të analizojë shitjen e suedezit nëse Reali është i përgatitur ta japë të riun argjentinas, i cili ka pasur një paraqitje solide këtë sezon.

Po ashtu në diskutim janë edhe dy yjet tjera të Realit, Klaas Jan Huntelaar dhe Arjen Robben, derisa Interi është duke analizuar se çfarë mund të nxjerrë për të lëshuar largimin e Ibrahimoviq.

Ndërkohë, bëhet e ditur se Interi do të zhvillojë bisedime me Genoan në fund të këtij muaji, rreth mundësisë së transferimit të sulmuesit Diego Milito.
Shtuar më 05/05/2009, ora 22:03
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori