Interi likujdon Sassuolon (VIDEO)
Interi ka fituar 3-0 ndaj Sassuolo.

Skuadra e Contes kaloi në epërsi me golin e Alexis Sanchez.

Dhjetë minuta kaluan dhe Interi dyfishoi epërsinë, por kësaj radhe me ndihmën e Vlad Chiriches, që shënoi auto-gol (14′).

Ishte minuta e 60-të, kur Roberot Gagliardini shënoi për 3-0 për Interin.

Pas javës së nëntë, Interi gjendet në vendin e dytë me 20 pikë.
Shtuar më 28/11/2020, ora 17:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori