Interi merr lajme pozitive para ndeshjes në Champions, mbrojtësi mposht koronavirusin
Alessandro Bastoni është kthyer në stërvitje me skuadrën e Interit.

Mbrojtësi italian është shëruar nga Covid-19 dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen ndaj Borussia Monchengladbach këtë mesjavë.

Duke parë problemet në mbrojtjen zikaltër, të cilat Contes i kushtuan edhe në ndeshjen kundër Milanit, atëherë Bastoni mund të kthehet menjëherë në pozicionin e titullarit.

Në krahun tjetër, tek Interi rezultojnë edhe disa lojtarë të tjerë të infektuar, siç janë Roberto Gagliardini, Ionut Radu dhe Ashley Young.

Shtuar më 20/10/2020, ora 08:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori