Interi merr tjetër goditje, Achraf Hakimi rezulton pozitiv me Covid-19
Interi merr tjetër goditje, Achraf Hakimi rezulton pozitiv me COVID-19

Në prag të ndeshjes me Borrussia Munchengladabch në Ligën e Kampionëve, Interi ka marrë një lajm katastrofal, ylli i skuadrës, Achraf Hakimi, ka rezultuar pozitiv sot në testin për Covid-19.

Marokeni pritet të mungojë në ballafaqimin me skuadrën gjermane e cila zhvillohet sonte me fillim nga ora 21:00 në stadiumin “Giuseppe Meazza.” dhe në dy ndeshjet e ardhme në kampionatin italian.
Shtuar më 21/10/2020, ora 17:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori