Interi mposht Atalantan, merr vendin e tretë (VIDEO)
Pëlqej
Interi ka mposhtur Atalantan me rezultatin 2-0, në ndeshjen e javës së katërt në Serie A, dhe ngjitet në vend të tretë.

Goli i parë u shënua në fund të pjesës së parë nga Osvaldo në gjysmë rrofishatë.

Takimin e vulosi Hernanes më një super goditje dënimi në minutën e 87.

Pas katër ndeshjesh zikaltërit janë -4 pikë nga Juve dhe Roma që kanë pikë të plota. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 22:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori