Interi ndalet nga Brescia (VIDEO)
Pëlqej
Ka përfunduar ndeshja e javës së 10 të kampionatit Italian të futbollit, mes Interit dhe Brescias. Ndeshja ka përfunduar në barazim 1-1. Në fillim kanë qënë miqtë ata që kanë kaluar në avantazh me anë të Caracciolo në minutën e 14 të pjesës së parë. Pas këtij momenti ndeshja ka patur vetëm një monolog të Interit I cili është hedhur I gjithi para për të kërkuar golin e barazimit. Gol , I cili ka ardhur në minutën e 73 pas një penalltie të cilën e ka fituar Eto’o dhe e ka shndërruar në gol vetë ai.

Pas këtij barazimi Interim mban vendin e dytë përkohësisht me 19 pikë, kurse Brescia ka marë barazimin e parë në këtë kampionat.(albeu.com)


Inter-Brescia 1-1

<param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/0FYoLJNwF_g?fs=1&hl=en_US">param><param name="allowFullScreen" value="true">param><param name="allowscriptaccess" value="always">param>
Shtuar më 06/11/2010, ora 22:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori