Interi në gjurmët e Alessio Cercit
Edhe Interi është vendosur në gjurmët e Alessio Cercit. Mesfushori i Torinos, i cili vlerësohet me 20 milionë euro nga klubi "Granada", është emri më i ri në merkaton e zikaltërve.

Gjithsesi klubi i Erick Thohir nuk do ta ketë të lehtë pasi fillimisht duhet të mposhtë konkurrencën e Milanit dhe Romës. /albeu.com/
Shtuar më 25/06/2014, ora 17:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori