Interi në krizë, ndalet nga Verona me asist të Rrahmanit (VIDEO)
Inter ka gabuar për të dytën ndeshje radhazi pas asaj ndaj Bologna, shkruan Albeu.com.

Zikaltërit nuk kanë shkuar më shumë se barazimi 2-2 në fushën e Veronës.

Vendasit e nisën mirë takimin duke shënuar që në minutën e dytë me Lazovic.

Megjithatë Zikaltërit në pjesën e dytë shënuan dy herë me Candrevan dhe me një autogol të Dimarco.

Kur u mendua se Interi do shkonte drejt 3 pikëve Veloso barazoi shifrat falë një pasimi të Rrahmanit.

Ndërkohë pas 31 javësH Interi mban vendin e 4 me 65 pikë. /albeu.com/
Shtuar më 09/07/2020, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori