Interi nuk ndalet në merkato, ja emrat e rinj (FOTO LAJM)

Mbrojtje: Thomas Heurtaux - Udinese
Lukas Podolski dhe Xherdan Shaqiri janë dy goditjet e merkatos së Interit në këtë ditë të para janari, por nuk mbaron me kaq. Roberto Mancini pati blerjet e para në repartin ofensiv aty ku kishte më shumë kritika, por tashmë do të mendohet edhe për goditje të tjera në mënyrë që të përforcohet edhe mbrojtja dhe mesfusha.

Sipas asaj që shkruan "Calciomercato", qarkullojnë shumë emra në ambjentin zikaltër, ndërsa ëndrra e madhe mbetet Ezequiel Lavezzi.

Gjithëesi prioritet mbetet një mbrojtës dhe dy mesfushorë. /albeu.com/
Shtuar më 09/01/2015, ora 09:47
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori