Interi po perjeton “shokun” Chivu
Pëlqej
Albeu.com
Mbrojtësi i Interit Ceristian Chivu do të qëndrojë larg fushës së blertë për dy muaj me rradhë.ai është dëmtuar në gjurine majtë në ndeshjen përballë Regginës ku Interi fitoi 3-2.

Klubi ka lajmëruar se dëmtimi është serioz dhe se Chivu do të ketë nevojë të pushojë për të paktën dy muaj.
Shtuar më 03/11/2008, ora 00:41
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori