Interi rekord abonimesh në Serinë A, e ndjek Milani
Këtë të shtunë do të startojë dhe Seria A. Kur kanë mbetur edhe 2 ditë nga starti, mediat italianë bëjnë të ditur se Interi kryeson për sa i përket numrit të abonimeveabonimeve.

Zikaltërit kanë shituar afro 40 mijë abonime, duke lënë prapa Milanin, me 30 mijë.

Juventusi renditet i treti, me Lazion e Napolin që mbyllin pozitat 4 e 5.

Ndërkohë, Napoli ka shitur vetëm 9 mijë bileta. /albeu.com/

Shtuar më 22/08/2019, ora 16:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori