Interi rikthen Cedric tek Southampton
Aventura e Cedric Soares tek Interi duket drejt fundit.

Mbrojtësi i cili erdhi tek zikaltrit gjatë muajit janar nuk do të blihet nga Interi në fund të sezonit për 11 milion euro.

Ndërkohë ai ende nuk ka debutuar me Interin, ndërsa skuadra nga Milano do synojë në fund të sezonit mbrojtësin e Manchester United Mateo Darmian, i cili nuk po gjen hapsira tek Djajtë e Kuq dhe është gati të rikthehet në Serinë A. /albeu.com/


Shtuar më 06/03/2019, ora 14:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori