Interi sheh Allegrin si zëvendësues i Contes
Inter po mendon për Massimiliano Allegrin shkruan "Libero".

Humbja në derbin e qytetit kundër Milanit dhe barazimi me Borussia Monchengladbach në kuadër të Ligës së Kampionëve, duket se ia kanë lëkundur karrigen trajnerit aktual, Antonio Conte.

Allegri aktualisht është i papunë, por që për të kanë shprehur interesim klube të mëdha evropiane si Chelsea dhe Barcelona.

Shtuar më 23/10/2020, ora 23:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori